en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 

Powered By BOTAJONE.INFO

1569
KRYEFAQE
prezantim, faqe, e re , fillimi
faqe e re , krijim, kenaqesi

MIRESERDHET


Mireserdhet ne faqen Botajone.info . Ne kete faqe do te gjeni gjera mjaft interesante ne lidhje me fusha te ndryshme te jetes dhe te gjerave te tjera qe na rrethojne. botajone.info eshte nje faqe e re ne ndertim e siper dhe cdo informacion qe deshironi ta ndani me te tjeret e mirepresim duke na kontaktuar e adresen e email-it. 

SPORT 

Barcelona-Juventus

Finalja e shumepritur nga te gjithe, e cila do vendose fituesin e ketij edicioni te Uefa Champions league

LAJME

Elhada Dani kalon ne fnale me kengen "I'm alve                           ​see more

PreviousNext

Barcelona-Juventus

Finalja e Uefa Champions League e Vitit 2015, e cila luhet ne Olympiastadion ne Berlin ne 6 Qershor

Barcelona-Juventus

Finalja e Uefa Champions League e Vitit 2015, e cila luhet ne Olympiastadion ne Berlin ne 6 Qershor

GOSSIP

Kanye West dhe Kim Kardashian festojne pervjetorin e pare te marteses                               see more

Jessica Alba tregon format e saj te shkelqyera ne kete fillim vere 2015                                                 see more

TRIUMFON SEVILLA         "PERSERI"